Novinky

Pyžamá CHLAPČENSKÉ PYŽAMÁ

Chlapčenská pyžamá z našej ponuky sú veľmi príjemná a slušivá. Každý chlapec si iste obľúbi naše pohodlné a priedušné pyžamo s potlačou (najčastejšie športovou tematikou). Chlapčenská pyžama sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá poskytuje dostatok pohodlia, dobre saje pot a je príjemná na dotyk. U nás za dobré ceny.

33 produktov

Radí sa podľa

Strana: 1 3

Spokojný spánok v novom pyžame pre chlapcov

Máte doma mladého futbalistu? Zamiloval si Váš syn bager, auto alebo iný dopravný prostriedok? Urobte radosť svojim blízkym a kúpte im praktický, ale krásny darček v podobe pyžamá, v ktorom sa mu bude sladko spať. V ponuke máme širokú škálu pyžám v letnej i zimnej verzii. Postarané máme aj o dospievajúcich chlapcov, ktorí určite ocenia pohodu pri nakupovaní cez internet.

Veľkosti chlapčenských pyžám

Zaradili sme chlapčenské pyžamy od veľkosti 86, po veľkosť 158. Vybrať si teda môžete pyžamká pre deti od dvoch, do asi pätnástich rokov. V niektorých veľkostiach môže byť naša ponuka krátkodobo obmedzená, tovar však stále obmieňame a dopĺňame podľa dopytu. Kúpte Vášmu synovi naše pyžamo a budete maximálne spokojní. Garancia najvyššej akosti je pre nás samozrejmosťou.