Doprava zadarmo
  • info@alotex.sk
  • 908 656 347
 • NOVINKY NA EMAIL

  Pyžamá DIEVČENSKÉ PYŽAMÁ

  Moderná dievčenská pyžamá ponúkame hneď v niekoľkých prevedeních. Vaša malá slečna sa do kvalitného, ​​bavlneného pyžamá s módnymi motívmi zamiluje hneď na prvý pohľad a dotyk. Vyskúšajte dievčenské pyžamá a nočné košieľky z našej ponuky, budete milo prekvapení ako kvalitou, tak aj cenou.

  20 produktov

  Radí sa podľa

  Strana: 1

  Dievčenské pyžamá s dlhoročnou tradíciou

  Je Vaša slečna skôr pyžamová? Nosí rada veselé vzory, alebo nedá dopustiť na roztomilý obrázok na tričku? Zháňate pyžamo a žiadne sa Vám nezdá dosť dobré? Tieto situácie aj my dobre poznáme. Preto sme nezabudli zaradiť do našej ponuky sortiment detských pyžám určených pre dievčatá. Naša výberová paleta je naozaj pestrá. Nakúpiť môžete letnej i zimnej verzii pyžamá. Spacie úbor máme v niekoľkých desiatkach farebných prevedení a vzoroch. Túto kategóriu jednoducho nemôžete minúť.

  Pyžamá pre dievčatá všetkých vekových kategórií

  Uplatnenie naše pyžamka nájdu u detí od dvoch asi až do pätnástich rokov. Najmenší veľkosťou je 80, najväčší 158. Spokojné budú tiež väčšie slečny, pre ktoré sú určené kolekcie pyžám pre dospievajúce generáciu, svojím štýlom prispôsobené preferenciám a módnym štýlom tínedžerov. Neváhajte a nakúpte ešte dnes, urobte radosť svojim blízkym. Nezabudnite na krásny darček k narodeninám, Vianociam či iným príležitostiam. V ponuke máme dievčenské pyžamá najvyššej akosti.