Doprava zadarmo
  • info@alotex.sk
  • 908 656 347
 • NOVINKY NA EMAIL

  Alotex   /   Darčeky pre ženy

  Darčeky pre ženy

  Akým darčekom urobíte zaručene najväčšiu radosť? Či už vyberáte darček pre vašu manželku, priateľku alebo milenku k narodeninám, k sviatku, k Vianociam, k rôznemu výročiu, každú ženu vždy poteší kvalitnú spodnú bielizeň, sexy košieľka alebo hebký pohodlný župan.

  Tip č. 1: SEXY PODPRSENKY

  Inšpirujte sa našimi tipmi a prekvapte vašu drahú polovičku originálnym darčekom. Zabudnite na tradičné darčeky pre ženy, ako je kozmetika, knihy, fľaša vína či potreby do domácnosti. Vytasí sa s luxusnú značkovú podprsenkou. V našej ponuke nájdete stovky značkových dámskych podprseniek rôznych strihov, farebných prevedení a veľkostí.

  Tip č. 2: DÁMSKE KOŠIEĽKY 

  Neodvažuje Ak sa vyberať podprsenku, vyberte reálnejšieho možnosť - elegantnú dámsku košieľku. U nás nájdete celú radu luxusných, zvodných saténových aj čipkovaných košieľok v mnohých farbách, z ktorých bude mať radosť nielen obdarovaná žena, ale aj vy.

  Tip č. 3: HEBUČKÉ ŽUPANY

  Máte strach, že zvolíte zlú veľkosť podprsenky alebo košieľky? Ak nemáte možnosť zistiť veľkosť spodného prádla ženy, ktorú sa chystáte potešiť darčekom, vyskúšajte náš tretí horúci tip na darček - hebučký huňatý župan. Ponúkame vám pestrý výber moderných, pohodlných a slušivých dámskych županov, do ktorých sa vaša drahá polovička bude po večeroch s radosťou choulit.