Župany
  • info@alotex.sk
  • 908 656 347
 • NOVINKY NA EMAIL

  Alotex   /   Hurá do plaviek!

  Hurá do plaviek!

  Blíži sa leto as ním spojené prázdninové kúpanie, zájazdy k moru, kempovanie pri rybníku a podobne. Okrem toho, že sa tešíme na slniečko, horúce dni a pohodu pri vode, mali by sme sa už teraz zamerať na nákup nových plaviek. Prekvapte na kúpalisku novým modelom, ktorý vám sadne ako uliaty, ktorý zdôrazní to, čo je potrebné, a naopak zamaskuje to, čo moc ukazovať nechcete. Aj také vychytávky u nás nájdete!

  V ponuke máme módne dvojdielne plavky, bikiny, obľúbené tankiny, sexi monokiny, trendy dvojdielne plavky bez ramienok aj nestarnúci klasiku - jednodielne plavky. Máme jednak dámske plavky, jednak tiež pánske a detské plavky. Prezrite si našu pestrú ponuku značkových plaviek. Neustále obohacujeme výber najnovšími kolekciami. Okrem plaviek ponúkame tiež parea a tuniky, ktoré váš letný outfit na pláži alebo kúpalisku skvele doplní.

  Pár tipov k výberu

  Ako zakryť nedostatky postavy v lete?

  Jednoducho! Vyskúšajte populárne plavky tzv. Tankiny, ktoré vyzerajú ako jednodielne plavky, zakryjú vám väčšie bruško alebo zamaskujú menšie prsia, a pritom sú praktické, zložené z dvoch dielov! Budete v nich vyzerať príťažlivo a čarovne, navyše sa budete cítiť pohodlne a sebaisto. A o toto predsa ide! Ďalším trikom, ako zakryť bruško, stehná alebo prsia, je použitie parea a tuník. Tento letný odev je ľahučká, priedušný, dá sa uviazať ako sukňa alebo šaty. Parea a tuniky sú veľmi praktické a elegantné. Ľahko nimi prekryjete plavky a môžete vyraziť napríklad na obed do reštaurácie.

  Ako zvýrazniť sexy postavu?

  Správnym výberom bikín alebo použitím trendy monokín! Pri výbere sa sústreďte na strih plaviek, aby vám padli ako šité na mieru. V našej ponuke nájdete plavky s trojuholníkovým, podprsenkovým (s kosticami, push-up) i športovým strihom vrchného dielu, ale aj populárne vrchný diel tvorený pruhom látky bez ramienok. Veľmi slušivé sú monokiny - jednodielne plavky vzadu vyzerajúce ako dvojdielne plavky. Zaručene upútajú pozornosť všetkých okolo, nielen kvôli sexy strihu, ale tiež kvôli farebným kombináciám a vzorom.

  Pánske plavky - ako si vybrať?

  Hoci výber pánskych plaviek je o niečo menšia ako dámskych, aj tak si trúfame tvrdiť, že uspokojíme výberom plaviek každého muža. Pozrite si naše značkové pánske plavky, máme desiatky modelov športových plaviek, kúpacích šortiek, boxeriek i slipových plaviek. Náš sklad disponuje pomerne veľkým množstvom plaviek zaujímavých farebných kombinácií, strihov a farieb. Materiál, z ktorých sú pánske plavky vyrobené, je kvalitný, rýchloschnúci a veľmi pohodlný. Odporúčame!